تیر خلاص اصلاح طلبان

Hajarian     اصلاح طلبان، فرصت طلبی و دوروئی خویش را آشکار ساختند. پس از چهارسال بحث و جدل و به بازیچه گرفتن مردم، امروز سعید حجاریان می گوید که:« نه می‌گویم تقلب شده و نه می‌گویم تخلف شده است. ترجیح می دهم اسم جدیدی برای آن انتخاب کنم و آن “تدلیس سیستماتیک” است.” خوب، این روباه صفتی و بازی با کلمات یعنی چه؟! بالاخره احمدی نژاد حائز اکثریت بود یا نه؟ اعتراض موسوی بی جا بود یا درست؟ کروبی حرف حق می زد یا باطل. آنان مستحق این عقوبت هستند یانه؟ مردم معترض به انتخابات همان نانجیب هائی هستند که خامنه ای می گوید یا نه؟ آیا در مقایسه تظاهرات دو گروه معترض به نتایج انتخابات و هواداران دولت کدامیک به اکثریت شباهت داشتند. آن تظاهرات فرمایشی تطمیعی و ناچیز و محدود حکومتی، یا جوشش  میلیونی کم سابقه مردم؟

     آیا جواب ساده و آشکار دادن به این پرسشها نیازی به بازی فریبکارانه و تمسک به «فعّل یفعِِّل تفعیل» دارد؟! «تدلیس» کدام زهر ماری است که به «سیستماتیک» آلوده اید تا ذهن مردم را کورکنید؟ برای مردم چه بلغور می کنید؟ اگر اندکی انسانیت و درستکاری در وجودتان سراغ دارید واژه ای بکار ببرید که برای آن رفتگر شهرداری و آن دکه دار کنار میدان بارفروشی قابل فهم باشد تا توده مردم بفهمند با چه روباه صفتانی سروکار دارند. با که سخن می گوئید شمائی که مدعی مردم هستید؟

     ایشان که شاخص ترین چهره اصلاح طلبان بوده است و نظریاتش وحی منزل آنان محسوب می شود صریحاً اعلام میدارد که در انتخابات 88 تقلب نشده، تخلف هم نشده است. یعنی اینکه اعتراضات موسوی و کروبی و مردمی که نشان دادند اکثریت هستند غلط و بیجا بوده است. و باز یعنی اینکه احمدی نژاد دارنده اکثریت آراء مردم بوده و موسوی و کروبی ادعای بیجا داشته اند.

     اینکه چرا ایشان تاکنون و بخصوص در کوران اعتراضات پس از انتخابات 88 حرفی نزد و با وجود وثوق نظریاتش در بین اصلاح طلبان آنان را به تفکر و سکوت دعوت نکرد جای ابهام و بد بینی فراوانی دارد. بر این اساس، بدون شک وقایع پس از انتخابات 88 و خسارات جانی و مالی و تبعاتی که برای مردم و کشور داشته است بر عهده اصلاح طلبان می باشد و حتی سکوت مماشاتی که منجر به افسار گسیختگی احمدی نژاد و حواریونش شد نیز بر ذمه اصلاح طلبان میباشد و لاغیر. جز این است؟!

2 Responses to “تیر خلاص اصلاح طلبان”

 1. سلام
  در انتخابات 88 و 92 من شرکت نکردم.نه به کروبی و موسوی اعتقاد داشتم نه احمدی اما با تحقیقاتی که از دوستانی که سر صندوق حاضر بودند داشتم متوجه شدم که احمدی بالاتر از 60 درصد رای داشته
  چند استان را هم بررسی کردم اما متاسفانه ما ملتی هستیم که چن تا سیب زمینی و سهام عدالت و ….ما را فریب می دهد
  به نظر من سعید حجاریان واقعیت را گفت مرم روستاها از احمدی نژاد راضی بودند و تقلبی نشده بود هر چند تخلف قبل انتخابات شده بود
  بهتون توصیه می کنم فرض را بر عدم تقلب بگذارید در این صورت جواب پرسش های بیشمار ذهنی خود را خواهید یافت.
  دو تن از افرادی که سر صندوق در دو استان مختلف بودند و سبز بودند خودشان به شکست معترف بودند.
  روباه صفتی هم ندارد این ادم واقعیت را میگوید احمدی قبل انتخابات با هزینه های میلیاردی مردم را خریده بود.
  شک نکنید موسوی و کروبی مجرم هستند بنده جمهوری اسلامی را قبول ندارم اما کسی که قبول دارد و طبق قواعد خودش میخاهد بازی کند و با ادعای واهی تقلب مردم را به خیابان می کشاند به نظر بنده قطعا مجرم است.
  تفکرتان را عوض کنید باور کنید با فحش دادن چیزی درست نمیشود موسوی در دو سه استان رای داشت فدات شم
  اگر متوجه شدی کجای کوه ایستاده ای به قله میرسی اگر مکان کنونیت را اشتباه تشخیص دادی گم خواهی شد.
  اینکه همه هیاهو کنند که تقلب شده و ادم بپذیرد درست نیست.

 2. سلام
  آواره عزیز، با تشکر از نظر و انشاء الله از حسن نظرتان و امید سروسامان یافتن تمام آوارگان جهان. اگر توجه بیشتری مبذول بفرمائید خواهید دید که متن فوق بیش از آنچه حاوی اظهار نظر من پیرامون کم و کیف انتخابات باشد، از عدم صراحت لهجه و زیر و رو حرف زدن این شخص و دیگر اصلاح طلبان می گوید. از رو راست نبودن با مردم، با زبان مردم سخن نگفتن، دوپهلو و مزورانه بحث کردن و از به نعل و میخ زدن می گوید.
  بدرود

Leave a Reply