ازآقای موسوی بپرسید که آیا هر گز این جملات امامش را شنیده است؟

اگر خمینی منافق نبوده و اگر این حرفها منافقانه نیست، پس شما بگوئید منافق چگونه است و چگونه حرف می زند؟!

صدور انقلاب
خمینی : “ما باید به هر قیمت شده باشد انقلاب خودمان را به تمام ممالک اسلامی و تمام جهان صادر کنیم.”(پیام به ملت، 22 بهمن 1358)

خمینی : “باید در صدور انقلابمان به تمام جهان کوشش کنیم”(پیام نوروزی به ملت، اول فروردین 1359)

خمینی : “ما قصد صدور انقلاب اسلامی را نداریم. اینها حرفهای دشمنان اسلام است“(دیدار با مسئولان صدا و سیما، 16 مرداد 1361)

…………………………………………………………………………..

جاسوسی و خبر چینی
خمینی : “هیچکس حق ندارد برای کشف جرم و گناه جاسوسی دیگران را بکند زیرا این خلاف مقررات اسلام است.”(ماده6 از فرمان8 ماده ای امام خمینی به ملت، جماران، 1 مرداد 1361)

خمینی : “دانش آموزان باید با کمال دقت اعمال و کردار دبیران و معلمین خود را زیر نظر بگیرند و اگر خدای نکرده در یکی از آنها انحرافی ببینند بلافاصله به مقامات مسئول گزارش نمایند… این کار را به صورت مخفی انجام دهند”(پیام به دانشجویان، دانش آموزان، استادان و دبیران، بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 61-62 ، 1 مهر 1361)

……………………………………………………………………………

مواد مخدر و اعدام
خمینی : “تعجب میکنم که این دولت(شاه) چگونه فکر میکند…در نظر دارند قاچاقچیان هروئین را اعدام کنند. این موضوع نه تنها خلاف اسلام است. خلاف انسانیت هم هست”(کتاب ولایت فقیه نوشته امام خمینی، نجف 1355)

خمینی : “اینهایی که مواد مخدر میفروشند شرعاً مستوجب اعدامند و باید بدون هیچ تاخیری اعدام شوند. هیچ ترحمی هم در مورد آنها جایز نیست”(30 اردیبهشت 1359)

………………………………………………………………………..

بنی صدر
خمینی : “جناب آقای بنی صدر را همین مردم کوچه و بازار از پاریس آوردند اینجا و رئیس جمهور کردند، برای اینکه مردی مسلمان است، مومن است، خدمتگزار است”(دیدار با استانداهای کشور، جماران، 18 آذر 1359)

خمینی : “این آدم از اول ادعا میکرد که مسلمان است و برای اسلام کار میکند و کذا. من هم از اول فهمیدم دروغ میگوید“(دیدار با افسران و درجه داران، جماران، 3 شهریور 1360)

3 Responses to “ازآقای موسوی بپرسید که آیا هر گز این جملات امامش را شنیده است؟”

 1. من هم اگر به حکومت برسم برای دست یافتن به اهدافم به ملت احمق ایران دروغ میگویم چون میخواهند که دروغ بشنوند!

 2. همیشه یکی دیگه مقصره، یا امام یا خمینی یا خدا و یا همسایه و گاهی هم امریکا!
  عقب ماند
  ی تاریخی ثبت شده دقیقا به عدم توانائی برخورد با واقعیت ملت است

 3. @شهلا
  سلام
  این جمله یا عبارت شما «عقب ماند
  ی تاریخی ثبت شده دقیقا به عدم توانائی برخورد با واقعیت ملت است» برای بنده نامفهوم است.
  با سپاس

Leave a Reply